ВО "Свобода"

ENG

31 березня
У Черкасах запрошують на театралізований благодійний концерт "Людина понад усе!"
У Черкасах запрошують на театралізований благодійний концерт "Людина понад усе!"

31 березня 2018 року в Черкасах відбудеться благодійний концерт, на меті якого зібрати кошти для лікування онкохворого учасника бойових дій російсько-української війни Анатолія Хотяновича.

У заході візьмуть участь артисти Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Сергій Бобров, Олег Телятник та Павло Гончаров.

Акустичну програму концерту представлять фронтмени черкаських гуртів: "Ефект Метелика", "Сонце в кишені", "Naomi", музичні гурти "Flatcher" "July 8", поет Олексій Юрін, Богдан Теліженко (саксофон), проект SUPER-8 та вихованці музичного училища імені Семена Гулака-Артемовського.

На концерт запросили бійців із 92 ОМБР ЗСУ, які підтримають бойового побратима. Також у заході візьмуть участь отець Юліан Шеремета із Черкаської парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ та військові капелани Василь та Андрій зі Свято-Троїцького кафедрального собору міста Черкаси.

Організовують концерт Громадська організація "Наш Батальйон" за сприяння Черкаської обласної організації ВГО "Сокіл".

Черкасців запрошують долучитися до благодійного заходу. Організатори закликають врятувати живого героя, адже він пожертвував своїм здоров'ям, перебуваючи на захисті української держави.

Концерт відбудеться в залі Черкаського музичного училища імені Семена Гулака-Артемовського, що за адресою: вулиця Байди Вишневецького, будинок 6.

Початок ‒ о 15:00.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"