ВО "Свобода"

ENG

9 жовтня 2017
Юрій Ботнар: Черкаський аеропорт має працювати на інтереси громади
Юрій Ботнар: Черкаський аеропорт має працювати на інтереси громади

9 жовтня 2017 року в Черкасах відбулася нарада за участи керівництва области та міста щодо ситуації довкола аеропорту в обласному центрі. Голова фракції ВО "Свобода" в облраді Юрій Ботнар висловився за необхідність відновлення його роботи.

Учасники наради обговорили поточний стан летовища, його перспективи та механізми досягнення спільних цілей. Позиція фракції "Свободи" щодо аеропорту "Черкаси" незмінна ‒ він має добрі перспективи і повинен працювати на громади Черкащини, насамперед на мешканців обласного центру. Юрій Ботнар висловив готовність свободівців і надалі допомагати відновленню потужностей цього стратегічного для области й міста об'єкта. Зокрема націоналісти у обласній раді підтримали виділення майже двох мільйонів гривень для виготовлення необхідної проектно-кошторисної документації та долучились до обрання нового керівника комунального підприємства. Разом з націоналістичною фракцією у Черкаській міській раді свободівці готові ухвалювати необхідні рішення щодо відновлення роботи аеропорту.

"Переконаний, що усі патріоти Черкас, усі люди здорового глузду підтримають в обласній та міській радах наше летовище, аби черкасці та краяни змогли не лише отримати робочі місця, а й швидко і комфортно діставатися до інших обласних центрів та навіть аеропортів у найближчих зарубіжних курортах. Штучно утворений борг аеропорту перед міським бюджетом в майже 13 мільйонів гривень земельного податку, що утворився за останні роки, варто анулювати в якості інвестиції міста своєму летовищу. Лише ті, хто прагне знищити комунальне підприємство, ініціювавши визнання його банкрутства через цей борг заради ласих шматків землі, не підтримають спільну ініціативу щодо відродження аеропорту, яку сьогодні було висунуто на нараді", ‒ висловив переконання голова фракції "Свободи" в облраді Юрій Ботнар.

Варто наголосити, що досі триває боротьба за кошти державного б'юджету, які буде спрямовано Кабміном на відновлення аеропортів. Якщо обласна влада програє цю боротьбу, це буде поразкою для всіх громад Черкащини.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"