ВО "Свобода"

ENG

11 жовтня 2017
Юрій Ботнар: Українська земля ‒ не товар, а наша остання цінність
Юрій Ботнар: Українська земля ‒ не товар, а наша остання цінність

Поки українські вояки проливають кров за українську землю у війні з московськими окупантами, ми не мамо права здати її окупантам внутрішнім. Адже українська земля ‒ це не товар, а остання цінність українського народу. Про це 11 жовтня 2017 року під час пікету Кабміну заявив голова фракції ВО "Свобода" в Черкаській облраді Юрій Ботнар.

Представляючи громади Черкащини, свободівець долучився до протесту під Кабміном проти продажу землі. Націоналіст наголосив на неприпустимості розбазарювання сільськогосподарської землі, яке знову затіває уряд. Ще у березні 2016 року Черкаська облрада майже одностайно ухвалила відповідне звернення, ініційоване "Свободою". Проте влада ігнорує думку українців й продовжує спроби розпродати останнє надбання народу.

"Зрадників із парламенту і Кабміну так ваблять долари доморощених та закордонних олігархів, що жадоба перемагає здоровий глузд. Але Черкащина, та й уся Україна, щедрі не лише на родючу землю, а й на народний гнів. І коли спровокована усіма цими гройсманами, яценюками, порошенками та аваковими Коліївщина таки станеться, українці зможуть ущерть нагодувати землею їхні ненаситні пельки.

Нині триває боротьба за землю і життєвий простір українців проти московського окупанта на фронті зовнішньому, тож ми не маємо жодного права здавати землю без бою внутрішнім окупантам на фронті внутрішньому. Українська земля, що належить українському народові, не є товаром, а є нашою останньою цінністю. А уряд мародерів, парламент зрадників та президент-імітатор мають піти геть за намір обікрасти українців!" ‒ висловив позицію черкасців Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"