ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2017
Оксана Ковбоша: Черкаси матимуть вагомі перспективи у галузі розвитку робототехніки
Оксана Ковбоша: Черкаси матимуть вагомі перспективи у галузі розвитку робототехніки

20 жовтня 2017 року Черкаська обласна рада внесла зміни до програми підтримки вищих навчальних закладів области, що сприятимуть розвитку робототехніки на Черкащині. Фракція ВО "Свобода" одностайно підтримала цю ініціятиву.

На базі Черкаського державного технологічного університету започатковано дві спеціяльности, за якими навчатимуть фахівців із робототехніки ‒ "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" й "Телекомунікації та радіотехніка". Факультет і дві катедри було змінено для впровадження нових освітніх програм. Оновлення потребує і матеріяльно-технічна база університету. По допомогу керівництво ВНЗ звернулося до обласних депутатів.

Фракція націоналістів одностайно підтримала ці зміни. За рішенням сесії облради в програмі підтримки вищих навчальних закладів Черкащини на 2015-2019 роки передбачено придбання 2018 року робототехнічного обладнання для ЧДТУ.

"Переконана, що це рішення дасть поштовх розвитку освітнього напрямку з робототехніки в нашому краї та викличе додатковий інтерес молодих науковців до інженерних наук. Підтримувати інтелектуальний потенціял потрібно ще зі школи, а тим більш на професійному рівні. Тішить, що на Черкащині ця галузь потрапила у фокус змін в освітньому процесі. Лише так Україна зможе стати вагомим гравцем на світовому ринку робототехніки, а Черкаси стануть новим Токіо у цій галузі. Націоналісти завжди мають сміливість ставити високі цілі і досягати їх", ‒ підкреслила депутат Черкаської облради, секретар комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту свободівка Оксана Ковбоша.

Нагадаємо, що 16 грудня 2016 року депутати Черкаської облради підтримали пропозицію члена фракції "Свободи" Оксани Ковбоші про зміну назви та спрямування обласної програми, яка тепер підтримує розвиток не лише одного університету, а й усіх вищих навчальних закладів Черкащини (cherkasy.svoboda.org.ua).

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"