ВО "Свобода"

ENG

15 листопада 2017
Сергій Воронов вимагає введення надзвичайного стану в Смілі
Сергій Воронов вимагає введення надзвичайного стану в Смілі

15 листопада 2017 року депутат Черкаської облради від ВО "Свобода" Сергій Воронов звернувся до Смілянської міськради та обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій з вимогою введення надзвичайного стану в місті Сміла. Такий крок депутат вважає доцільним у тій катастрофічній ситуації, що зараз існує в місті: там досі не увімкнено опалення у житлових будинках.

"З року в рік у Смілі виникає проблема теплопостачання через офшорну фірму-прокладку, яку використовують для виведення мільйонів гривень, які сміляни сплачують за тепло. Влада (міська та обласна), проявляючи повну халатність та безвідповідальність, лише імітує боротьбу із ділками, які "нагрівають" свої кишені за рахунок смілян. Насправді ж влада всіляко потурає теплопостачальнкам. Намагається перекласти всі свої борги перед Нафтогазом знову ж таки на смілян" − пояснює Сергій Воронов.

Свободівець вимагає не чекати погіршення температурного режиму та розпочати облаштування пунктів обігріву в місті Сміла.

"Протягом найближчої доби відповідні органи мають здійснити максимум заходів для врегулювання ситуації та запуску котелень. У інакшому випадку, необхідно розпочати процедуру оголошення надзвичайного стану який, до слова, передбачає можливість примусової конфіскації майна у організацій будь-яких форм власності. В тому числі це стосується й тих, хто саботує увімкнення опалення в місті. Це один із дієвих механізмів, яким можна вирішити питання теплопостачання в місті, дозволивши місцевому комунальному підприємству нарешті запрацювати. Переконаний, що повну відповідальність за ситуацію в Смілі має взяти на себе, як виконуючий обов'язки міського голови Сміли, так і очільник ОДА, разом з профільним заступником!" − прокоментував ситуацію свободівець Сергій Воронов.

Депутат також додав, що буде ініціювати в наступному році встановлення у Смілі твердопаливних котелень, які будуть основною альтернативою нинішньому централізованому опаленню. Також Сергій Воронов пропонує депутатам Смілянської міськради прийняти програму підтримки громадян для переведення їх домоволодінь на систему індивідуального опалення.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"