ВО "Свобода"

ENG

28 листопада 2017
Сергій Воронов: Комісія з перевірки використання коштів на ремонт доріг не працює через саботаж більшости
Сергій Воронов: Комісія з перевірки використання коштів на ремонт доріг не працює через саботаж більшости

28 листопада 2017 року на черговій сесії Черкаської облради Сергій Воронов надавав інформацію про роботу тимчасової контрольної комісії обласної ради з перевірки використання коштів, які залучають з державного та місцевих б'юджетів для виконання ремонтних робіт доріг державного значення. Депутат-свободівець повідомив про саботаж роботи комісії з боку більшости обранців, які до неї входять.

"Як голова комісії заявляю, що більшість депутатів жодного разу не зібралися на засідання, тому комісія не працює", − повідомив під час виступу Сергій Воронов.

Депутати почали виправдовуватися, мовляв їх не кликали на комісію, а хтось заявляв про те, що йому далеко їхати.

"Коли потрібно відкривати відремонтовані ділянки ‒ не важливо, за які кошти і з якою якістю зроблені ‒ та позувати біля них на камери для ЗМІ, то всі депутати готові терміново покинути всі свої справи та приїхати", − заперечив свободівець.

Після цього висуванець "Радикальної партії" Микола Булатецький звинуватив Сергія Воронова у тому, що свободівці винні в непрацездатности комісії. На це голова фракції націоналістів у облраді Юрій Ботнар заперечив, що комісія створювалася з депутатів від усіх депутатських фракцій, й інший представник "радикалів" був у тому числі. Свободівець зауважив, що депутати свідомо саботували засідання комісій, аби догодити провладній більшості.

"Нам відомо, чому Микола Булатецький намагається перевести відповідальність за инших депутатів на фракцію "Свободи". Звісно, набагато легше критикувати, аніж щось робити. Вочевидь, є люди, яким вигідно скомпрометувати саме існування комісії. Постає питання, чому пан Микола не проконтролював своїх побратимів, чи відвідують вони засідання? Можливо потрібно його призначити головою цієї комісії?" − зазначив під час виступу Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"