ВО "Свобода"

ENG

23 лютого
Наталя Клименко: Провладна більшість топить пів мільйона гривень у річці Тясмин
Наталя Клименко: Провладна більшість топить пів мільйона гривень у річці Тясмин

23 лютого 2018 року у Кам'янській ОТГ на черговій сесії міськради під час розгляду питань про внесення змін до б'юджету провладна більшість лобіювала спрямування коштів на проєктно-кошторисну документацію для очистки річки Тясмин.

Свободівці фахово вивчили питання часткового очищення річок та зробили висновок, що це не сприяє поліпшенню стану річки. Такі маніпуляції лише запускають схему відмивання владою грошей громади.

"Ми радилися з незалежними екологами, які розповіли, що річки потрібно чистити лише повністю, по всій довжині русла. Якщо почистити лише кілька кілометрів водойми, то течія вже наступного дня після процедури принесе весь бруд, що був вище від місця очистки. Також під час очистки річок підіймаються законсервовані в мулі важкі хімічні сполуки, радіоактивні в тому числі, що може бути нищівним як для фауни річки, так і для людей, які беруть із неї воду", ‒ повідомила депутатка міськради від ВО "Свобода" Наталя Клименко.

Депутати-свободівці зауважили, що на проєкт із розчистки річки Тясмин просять понад пів мільйона гривень, хоча в минулому році подібний проєкт коштував лише 150 тисяч. Окремо обранці висловилися проти ще однієї б'юджетної пропозиції: збільшення коштів на утримання апарату міськвиконкому, який, на їх думку, є "роздутим". У результаті націоналісти не голосували за зміни до б'юджету. Своєю чергою, промерська більшість (ВО "Батьківщина", ВО "Черкащани" та "Справедливість") підтримала всі б'юджетні питання.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"