ВО "Свобода"

ENG

2 березня
Юрій Ботнар: Селяни з Худяків вимагають дослухатися до їхньої думки при створенні ОТГ
Юрій Ботнар: Селяни з Худяків вимагають дослухатися до їхньої думки при створенні ОТГ

2 березня 2018 року на черговій сесії Черкаської облради депутат від ВО "Свобода" Юрій Ботнар звернувся від імені громади села Худяки щодо висловлення недовіри їхньому сільському голові Романові Василині.

Селяни зібрали 835 підписів, аби вказати посадовцю, що він обрав хибний шлях, проповідуючи разом із головою Черкаської райради Олексієм Собком, приєднання Худяків до значно більшого села Леськи. Громада також звинувачує очільника села в діях з ознаками корупції, проте всі звернення до правоохоронців, за словами худіківців, досі просто не розслідуються. Окрім того, селяни зібрали 888 підписів за зручне й корисне для обох сіл об'єднання з Сагунівкою.

"Вважаю, що голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко має втрутитися та запобігти соціальному напруженню в сільській громаді Худяків. Необхідно припинити нав'язування конфігурації ОТГ із Леськами селянам Худяків та сприяти об'єднанню з селом Сагунівка, зважаючи на чітку позицію сільської громади", ‒ заявив Юрій Ботнар.

Юрій Ботнар також попросив начальника поліції Черкащини та обласного прокурора забезпечити належне розслідування наведених селянами фактів щодо зловживань сільським головою Худяків Романом Василиною.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"