ВО "Свобода"

ENG

21 березня
У Христинівці з ініціятиви свободівців засудили розгін мітингувальників біля парламенту
У Христинівці з ініціятиви свободівців засудили розгін мітингувальників біля парламенту

21 березня 2018 року під час засідання Христинівської райради депутати підтримали звернення фракції "Свободи" до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Президента щодо притягнення до відповідальности керівників силових структур, відповідальних за силовий розгін мітингувальників біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року.

Під час розгляду питання до депутатів Христинівської райради звернувся представник ВО "Свобода" Євген Фіголь.

"Право на мирні зібрання ‒ одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції гідности. Тому кожен, хто зазіхає на це право, отримає належну відсіч. Бо нація завжди сильніша за будь-яких олігархів та їхніх прислужників у поліцейській формі. Завтра в подібну ситуацію може потрапити будь-хто, кому не до вподоби "життя по-новому", чи то з приводу тарифів, цін на продукти першої необхідности, кому не подобаються медична, освітня, судова чи прокурорська реформи. Кому остогидли щоденні корупційні скандали, в яких загрузла нинішня влада. Режисер цієї вистави відомий ‒ нинішній Президент України Порошенко. Ми вимагаємо негайно притягнути до відповідальности усіх, хто віддавав наказ силоміць розганяти активістів та глумитися над ветеранами московсько-української війни, добровольцями, волонтерами. Ми більше з цим миритися не збираємось!" ‒ заявив свободівець.

Депутати 28 голосами підтримали звернення до Верховної Ради, уряду та Президента щодо притягнення до відповідальности керівників силових структур, відповідальних за силовий розгін мітингувальників біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"