ВО "Свобода"

ENG

3 квітня
Юрій Ботнар: Під наступну люстрацію має піти весь режим Порошенка
Юрій Ботнар: Під наступну люстрацію має піти весь режим Порошенка

Під наступну люстрацію має піти весь режим Порошенка. Таку заяву 3 квітня 2018 року зробив під час виступу на Марші сили Нації в Києві біля Адміністрації Президента голова Черкаської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Ботнар. Свободівець переконаний, що чотирирічну роботу угрупування Петра Порошенка вже незабаром справедливо оцінить весь український народ, як чотири роки тому він вже дав оцінку діям режиму Януковича.

"Українці, а черкащани зокрема, загалом не забули ані тотального скорочення своїх сімейних бюджетів, ані божевільного зростання цін на все ‒ від продуктів харчування і ліків до бензину та комунальних послуг, ані намагання прибрати до липких рук чиновників землі та народного майна, ані повного провалу всіх "фейсбук-реформ", ані спроби масштабної фальсифікації на виборах, ані саботажу всіх здобутків та сподівань Революції гідності, ані зриву створення боєздатної армії й територіальної оборони, ані намагання злити резонансну справу вбивства Василя Сергієнка, ані повернення на посади і до впливу "регіоналів", які були основою режиму Януковича на Черкащині", ‒ заявив Юрій Ботнар.

Свободівець не оминув увагою й намісників Порошенка на Черкащині. "Очевидно, що соратники Порошенка-Яценюка-Авакова на місцях мають відповідати за все, що наробила за чотири роки і центральна влада. Наступна хвиля люстрації має стосуватися тепер не лише КГБістів, комуністів, кучмістів і "регіоналів", а й усіх цих порошенківців, яценюківців та аваківців", ‒ повідомив Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"