ВО "Свобода"

ENG

29 квітня
Юрій Ботнар: Гайда запалювати холодноярський огонь!
Юрій Ботнар: Гайда запалювати холодноярський огонь!

Четвертий рік ми живемо ніби в королівстві кривих дзеркал. Четвертий рік ті, що всілися у владні крісла обманом і маніпуляцією, на крові Героїв Небесної сотні, переконують нас у тому, що чорне ‒ це біле. Вони переконують нас, що тотальне зубожіння ‒ це зростання економіки, що олігархи ‒ це кращі друзі українців, що примусове об'єднання сіл ‒ це і є децентралізація, що торгівля з окупантом ‒ це європейська вимога, а капітуляція у війні ‒ це і є перемога. Про це 29 квітня 2018 року під час виступу на меморіальному мітингу в Мельниках заявив голова Черкаської обласної "Свободи" Юрій Ботнар.

Свободівець зауважив, що нині Україною керують лицеміри, які, прикриваючись ідеями та прагненнями Революції Гідності, працюють лише заради свого зиску. Юрій Ботнар наголосив, що ця неукраїнська влада не приведе нашу державу до Перемоги та процвітання.

"Мародери та імітатори, що паразитують на українському народі, лякають нас немилістю міжнародної спільноти, хоч вона відвертається не від України, а від цієї липкорукої влади. Ці продавці суверенітету лякають нас нападом путіна, хоч це українська нація самотужки стримує його на Донбасі. Вони побудували навколо себе маленький світ, де всі люблять президента. У тій викривленій реальності держава існує заради збагачення кількох родин олігархів та цілої орди їхніх приспішників, а не заради громадян. А громадяни нібито існують для того, аби бити земні поклони перед авторитетом держави, і буцімто останній чинуша також втілює цей удаваний авторитет.

Будучи відірваними від народу і реальності, ці пани вдягають вишиванки на свої брудні душі та повсюдно встановлюють хрести, немов якісь символічні могильщики наших надій та українських звитяг. Досить хоронити Україну! Час кувати мечі та збирати врожай помсти на зрошеній люттю землі! Ми недаремно цьогоріч тут згадуємо не лише повстанців Холодного Яру, а й освячений чин Коліївщини. Бо без перемоги над визискувачами в Україні, ми знову будемо змушені обороняти від московських окупантів свої домівки тут, на Наддніпрянщині, на Волині, у Києві, Галичині й Поділлі. Гайда запалювати новий огонь! Слава Україні! Слава Перемозі!" ‒ заявив Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"