ВО "Свобода"

ENG

21 травня
Юрій Ботнар: Черкаський спорт отримає ще три мільйони гривень
Юрій Ботнар: Черкаський спорт отримає ще три мільйони гривень

Для свободівської команди розвиток спорту і фізичної культури залишається одним із пріоритетних напрямків. Саме тому ми внесли до Програми соціяльно-економічного розвитку міста, а потім і заклали в б'юджет видатки на підтримку спортивних закладів, шкіл та програм. Цього разу черкаський спорт отримав ще майже 3 млн грн з резервного фонду. Про це 21 травня 2018 року розповів заступник міського голови Черкас свободівець Юрій Ботнар.

Завдяки свободівцям було спрямовано 2 млн грн на встановлення системи рекуперації у басейні палацу спорту "Сокіл" (докдадніше: cherkasy.svoboda.org.ua).

400 тис. грн спортивна школа "Спартак" отримає для придбання необхідного обладнання, щоб облаштувати гімнастичну залу в приміщенні колишнього кінотеатру "Мир" "Ми плануємо після затяжної реконструкції відкрити спортшколу "Спартак" для занять вже до осені цього року. Тримаю на контролі хід робіт", ‒ сказав Юрій Ботнар.

120 тис. грн отримає спортшкола №2, у якій зосереджено багато олімпійських видів спорту і яка виховала срібного призера Олімпіяди з кульової стрільби Сергія Куліша. Кошти спрямовано на придбання спортивного інвентарю.

По 50 тис. грн отримають спортивні школи №1 та "Вулкан" на оновлення спортивного інвентарю. Стільки ж отримає Палац спорту "Будівельник" для встановлення конструкцій, що затінятимуть залу боксу, де тренуються вихованці спортшколи "Вікторія".

На реалізацію міської Програми підтримки фізичної культури і спорту з ініціативи свободівців спрямовано ще 300 тис. грн, з яких 200 ‒ на проведення Черкаського спортивного фестивалю, який планують провести влітку 2018 року.

"Прикро, що довелося воювати за кожну гривню, яку ми передбачаємо на спорт. Вважаю, що таким запеклим дискусіям мало б запобігти розроблення і ухвалення Стратегії розвитку Черкас з чітко регламентованими відсотковими частками на кожну галузь життєдіяльности міста. Дякую нашій свободівській команді у Черкаській міськраді й виконкомі, міському голові та усім депутатам, що підтримали наші корисні для міста ініціятиви. Все буде спорт!" ‒ коментує Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"