ВО "Свобода"

ENG

7 липня
Олег Тягнибок: У вічній боротьбі між золотом і залізом завжди перемагає залізо
Олег Тягнибок: У вічній боротьбі між золотом і залізом завжди перемагає залізо

У вічній боротьбі між золотом і залізом завжди перемагає залізо. Так 7 липня 2018 року на гутірковій галявині фестивалю "Холодний Яр" Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок охарактеризував боротьбу націоналістів з олігархами.

Спілкуючись із гостями заходу про цілі і завдання сучасних націоналістів та свободівців зокрема, лідер націоналістів зазначив:

"Прийшов той час, коли треба не просто йти у наступ, а знати, куди ми йдемо, до якої мети. Нещодавно ми святкували сторіччя української революції. Саме вона має сьогодні стати тим дороговказом. УНР є частиною нашого розуміння того, яку державу ми маємо збудувати для наших дітей, внуків, для всіх наступних поколінь. Ми повинні донести до свідомости всіх українців, чиїм правонаступником ми є. Бо якщо не буде усвідомлення цього, ми не зможемо збудувати нормальної держави. Головними нашими завданнями сьогодні є достукатися до кожного українця, показати нації, що сьогодні на Сході триває війна, створити атмосферу згуртованости навколо цієї проблеми та консолідувати наші сили".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"