ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Свободівці пікетували канівську владу з вимогою недопущення будівництва Канівської ГАЕС
Свободівці пікетували канівську владу з вимогою недопущення будівництва Канівської ГАЕС

14 березня 2017 року в Міжнародний день боротьби проти гребель за чистоту річок канівські свободівці пікетували міську та районну владу з вимогами недопущення будівництва Канівської ГАЕС.

Свободівці озвучили такі тези: "14 березня міжнародний день боротьби проти гребель за чистоту річок", "17 млн. м³ води у разі прориву водойми КГАЕС ‒ це нищівний гідроудар по всіх греблях на Дніпрі", "Енергетичні олігархи + Канівська ГАЕС = смерть України". Активісти роздавали перехожим листівки "Канівська ГАЕС у неспростовних фактах". Також листівки занесли у владні кабінети міської та районної влади.

Коментуючи захід, голова Канівської міської організації ВО "Свобода" Сергій Засенко, зокрема, сказав: "Сьогодні на сході України через торгівлю з окупантами, через нищення кращих синів української землі так звана українська влада набиває кишені грошима. це ж вона планує робити завтра через нищення неповторної української землі ‒ Канівських гір. Вихід з цього один: якнайшвидша зміна влади та прихід до неї українських націоналістів".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"