ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Золотоніська міськрада збереться на позачергову сесію через події на станції Кривий Торець
Золотоніська міськрада збереться на позачергову сесію через події на станції Кривий Торець

16 березня 2017 року фракція ВО "Свобода" у Золотоніській міськраді ініціювала позачергову сесію у зв'язку з силовим розгоном активістів, учасників російско-української війни, які блокували торгівлю з окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Ініціятиву підтримали й інші фракції.

Позачергова сесія відбудеться 17 березня о 10:00 у сесійній залі Золотоніської міськради. На сесії розглянуть вимоги до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України:

1. Негайно звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження, відкриті відносно активістів у зв'язку з блокуванням окупованих територій Донбасу.

2. Звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В. Аброськіна, Голову СБУ В. Грицака та першого заступника Голови СБУ ‒ керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України В. Малікова.

3. Ухвалити закони "Про тимчасово окуповані території України" та "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України".

4. Заборонити роботу російських банків в Україні.

5. Заблокувати російські платіжні системи в Україні.

6. Визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та запровадити воєнний стан на окупованих та прилеглих до них територіях.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"