ВО "Свобода"

ENG

7 квітня 2017
Черкаські свободівці долучилися до висадки лісу в Холодному Яру
Черкаські свободівці долучилися до висадки лісу в Холодному Яру

7 квітня 2017 року спільно з лісівниками Черкащини, громадськими діячами та ветеранами московсько-української війни члени ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл" провели висадку дерев у Холодному Яру в межах акції "Майбутнє лісу".

На запрошення обласного управління лісового господарства черкаські націоналісти висадили 2000 саджанців ясеню та чорного горіху на площі у майже гектар. Ця акція триває з кінця березня до середини квітня і вже об'єднала в цій благородній справі сотні школярів, журналістів, громадських активістів, чиновників та депутатів. На чолі з депутатом Черкаської обласної ради Юрієм Ботнаром до заходу долучилися і молоді свободівці.

"Відновлення лісу ‒ дійсно стратегічна справа. Адже, як і земля, ліс ‒ останній національний скарб українців. Важка праця лісівників помітна не відразу, проте відразу стають помітні наслідки зловживань деяких нечистих на руку лісників. Наше спільне завдання ‒ не лише боротися із грабунком народного багатства, а й активно допомагати відновлювати "зелене золото". Адже для українців ‒ нащадків гайдамаків, холодноярців, воїнів УПА ‒ ліс завжди має бути символом і святинею", ‒ прокоментував свободівець Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"