ВО "Свобода"

ENG

14 квітня 2017
Юрій Ботнар взяв участь у нагородженні юних боксерів в Умані
Юрій Ботнар взяв участь у нагородженні юних боксерів в Умані

14 квітня 2017 року в Умані відбувся Всеукраїнський турнір із боксу серед юніорів. Віце-президент Федерації боксу Черкащини свободівець Юрій Ботнар взяв участь у нагородженні призерів та переможців змагань.

З нагоди 10-ї річниці місцевої Федерації боксу до Умані з'їхалися спортсмени з різних країв нашої держави, чемпіони, призери й фіналісти України та Европи, більшість із яких, попри юний вік, вже провели понад 100 боїв. Щоби вкотре довести свою першість, юні боксери зійшлися у видовищних двобоях. Варто відзначити надзвичайно високий рівень організації спортивного заходу, якому цілком відповідав рівень боксерів.

Депутат Черкаської облради свободівець Юрій Ботнар нагородив переможців у ваговій категорії "60+". У фінальному двобої зійшлися два боксери з Черкас, що свідчить про динаміку росту й рівень боксу в обласному центрі. Першість виборов вихованець клубу "Вікторія" Юрій Майдаков, що вже має серед титулів і чемпіонство Европи. Депутат-свободівець привітав чемпіона і його тренера Олександра Піскуна.

"Уманський бокс і боксерська спільнота вкотре підкреслили свою потужність і високу планку не лише на Черкащині, а й загалом на рівні України. За розвиток боксу на Черкащині дякую президенту обласної Федерації Сергієві Тищенку, очільнику Уманської Федерації боксу Романові Романюку та старшому тренерові клубу "Ринг" Віктору Петриченку", ‒ висловив слова вдячности Юрій Ботнар.

Крім того, місцева Федерація боксу нагородила Юрія Ботнара за популяризацію боксу в місті Умані та сприяння у проведенні турніру.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"