ВО "Свобода"

ENG

16 квітня 2017
Чорнобаївські свободівці на Великдень привітали бійців у зоні бойових дій
Чорнобаївські свободівці на Великдень привітали бійців у зоні бойових дій

13‒16 квітня 2017 року волонтери "Легіону Свободи" Павло Собко, Юрій Кулик та Іван Таряник спільно з черкаськими побратимами вирушили на фронт із волонтерською місією. Напередодні вони зібрали багато смаколиків, книг та подарунків, які передали захисникам України.

Зокрема, до збору святкового гуманітарного вантажу долучилися Черкаський обласний осередок Об'єднання українок "Яворина", свободівці Черкащини, КСН "Дніпровський" у місті Черкаси, Український інститут національної пам'яти та школярі, підприємці й небайдужі жителі Чорнобаївського району.

Перед поїздкою на Донбас волонтери заїхали в місто Черкаси, де традиційно освятили в Свято-Троїцькому Соборі Київського патріярхату 400 великодніх "бабок", 500 писанок та різну консервацію з овочами. Націоналісти приготували освячені дарунки до столу військовиків ЗСУ, а саме: бійців 44-ї ОАБр, 93-ї ОМБр, 53-ї ОМБр, 79-ї ОДШБр, 80-ї ОДШБр, Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", Госпітальєрів та блокадників у районі Лисичанська, Кримського, Бахмута й Покровська. Загалом весь рейс волонтерської місії тривав 69 годин та мав протяжність 1630 км.

"Свято Великодня ‒ це родинне свято. І якщо так сталося, що українські чоловіки зараз змушені бути за межами своїх домівок, захищаючи мир та спокій Батьківщини, то нашим обов'язком є привезти частинку домашнього тепла, родинного оберегу в окопи російсько-української війни", − коментує поїздку Павло Собко.

Волонтери дякують викладачам та школярам Красенівського та Великоканівецького НВК за овочі, крупи, консервацію, пироги, малюнки та 600 грн; жителям села Великі Канівці за 1680 грн, які зібрала Тетяна Кулик; сільськогосподарським ТОВ "Кліщенці", ТОВ "Лящівка", ТОВ "Дніпрo" за паливо; Черкаській "Яворині" дякують за каву, книги, печиво, дитячі малюнки й молитви для бійців. КСН "Дніпровський" міста Черкаси волонтери дякують за 300 пасок, 300 писанок, нижню білизну, подушки та обереги; Українському інституту національної пам'яти за літературу; Михайлу Купчину за маскувальні сітки та консервацію; свободівцям Черкащини Ігорю Коломойцю, Ярославу Нищику, Зої Бойченко та Ярославу Коваленку за фінансову підтримку; сім'ї Янголів із села Лящівка дякують за олію, м'ясо, сало, рибу та консервацію; Нелі Савченко із села Ревбинці за картоплю, сало та консервацію; Світлані Таряник з села Велика Бурімка за консервацію. Також організатори поїздки дякують за постійну допомогу перед поїздками Олександру Гармашу, Олександру Куцю та Наталії Толочній.

Після приїзду Павло Собко зауважив, що українці мають регулярно допомагати своїм захисникам і не забувати про них: "Всім учасникам акції з підтримки ЗСУ висловлюємо щиросердну вдячність за виявлену свідомість і підтримку. Окрім того, важливим є сам фактор моральної підтримки наших воїнів. Прикро, але доводиться констатувати, що тенденції до закінчення війни на Донбасі, поки що не видно. Тож доведеться, можливо, надавати посильну й добровільну допомогу нашим захисникам ще не раз. "Якщо перестанемо годувати свою армію, доведеться годувати чужу", − наголосив свободівець.

Чорнобаївські волонтери проводять такі гуманітарні рейди на Донбас регулярно й закликають приєднуватися якомога більшу кількість людей. Якщо ви можете чимось допомогти, то телефонуйте Павлу Собку за номерами: 096-970-70-77; 066-735-70-66; 093-551-42-61.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"