ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
Волонтерів "Легіону Свободи" нагородили на фестивалі "Народний Герой"
Волонтерів "Легіону Свободи" нагородили на фестивалі "Народний Герой"

8 травня 2017 року Павла Собка та Юрія Кулика на сцені фестивалю "Народний Герой" у Черкасах організатори нагородили орденом "Бойові волонтери України" за волонтерську діяльність у зоні бойових дій. Нагородження було ініційовано громадською організацією "Об'єднання патріотів "Сильні Духом".

Зауважимо, що Павло Собко та Юрій Кулик регулярно щотритижні вирушають на фронт із волонтерськими рейдами. Націоналісти збирають у селах Чорнобаївщини та в місті Черкаси гуманітарну допомогу для військових. Неодноразово вони ініціювали акції "Подаруй воїну свято" (приурочено до Нового Року та Різдва), їздили до бійців на передову у дні Великодня та ін.

Павло Собко висловив удячність організаторам фестивалю та наголосив на необхідності підтримки волонтерського руху громадянами: "Для мене волонтерство ‒ це показник моєї потрібності суспільству, і воїнам-захисникам у першу чергу. Вони перебувають у зовсім іншому світі, ніж наш мирний побут. Ми, військові волонтери ‒ це ті ниточки, які зв'язують громадян в тилу з їхніми захисниками. Важливо, щоби цей зв'язок ніколи не слабнув, а лише міцнішав. Тільки так ми переможемо!".

Слід також зазначити, що на фестивалі "Народний Герой" Павло Собко та Юрій Кулик за підтримки черкаських "Свободи", "Соколу" та "Яворини" облаштували "криївку", у якій кожен гість заходу міг зробити світлину на пам'ять. Також у "криївці" можна було послухати лекцію від депутата-свободівця Черкаської міськради Антона Ведули про те, яким був побут повстанців у криївках та цікавинки їхньої побудови.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"