ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
Ігор Коломоєць привітав ветеранів ОУН та УПА з Днем пам'яти та примирення
Ігор Коломоєць привітав ветеранів ОУН та УПА з Днем пам'яти та примирення

8 травня 2017 року заступник міського голови Черкас свободівець Ігор Коломоєць завітав до ветеранів Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії. Націоналіст привітав літніх, проте сильних духом, борців за волю та незалежність України з Днем пам'яти та примирення.

Зауважимо, що з 2015 року в Черкасах на рівні міста депутати-свободівці досягли успіху в питанні включення ветеранів ОУН та УПА до міської програми "Турбота". Завдяки цьому вони отримують доплати до пенсій та пільги. Але найголовніше, що після цього більшість містян дізналася про них як про героїв.

Ігор Коломоєць зауважив, що обов'язком сучасних націоналістів є підтримка своїх ідейних попередників та вчителів: "Сьогодні, в День пам'яти та примирення, я сподіваюся, що українці нарешті починають розуміти, що наша нація в роки Другої Світової війни змушена була боротися на всі фронти. З одного боку українці боронилися від німецьких окупантів. Як би то не було прикро, деякі наші співвітчизники, навіть після кривд комуністичного режиму, змушені були битися "за сталіна, за родіну". Але пройшло багато років і ми усвідомлюємо, що в тій війні мільйони українців стали заручниками протистояння одного тирана проти іншого: комуністичного Совєцького Союзу проти нацистського Третього Рейху. А все це через те, що під натиском Імперії Зла ми втратили свою державу та армію. Росія довгі роки применшувала внесок українців у перемогу над нацизмом, проте час і правда все розставила на свої місця. І сьогодні нарешті Україна незалежна й я радий, що ми маємо можливість на офіційному рівні вшановувати не лише совєцьких українців-ветеранів, а й ветеранів ‒ борців за незалежну Українську державу", − наголосив Ігор Коломоєць.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"