ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
Черкаські свободівці у День пам'яти та примирення провели мовчазний хід
Черкаські свободівці у День пам'яти та примирення провели мовчазний хід

8 травня 2017 року свободівці вшанували пам'ять українців, що загинули під час Другої Світової війни. Націоналісти колоною пройшли від Долини Троянд до Пагорба Слави, де спільно з усім світом о 23:01 зустріли першу хвилину миру, яка свого часу стала можливою завдяки підписанню акта капітуляції Німеччини.

Також свободівці пройшли до меморіялу Борцям за волю України. Таким чином активісти віддали почесть усім героям, що боролися за незалежність України.

На завершення заходу депутат-свободівець Черкаської міської ради Максим Шило закликав учасників пам'ятати й шанувати чин усіх українців, що полягли в Другій Світовій війні: "Нам слід пам'ятати, що українці під час цієї війни воювали в десяти арміях світу. На жаль, так сталося, що іноді вони були по різні боки барикад. Для того, щоб така біда ніколи більше не повторилась, ми маємо бути єдиними і вберегти цілісність нашої держави та армії, про яку мріяли наші ідейні попередники ‒ козаки-гайдамаки, повстанці Холодного Яру, війська армії УНР та бійці УПА".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"