ВО "Свобода"

ENG

15 травня 2017
"Свобода" та "Яворина" вітають переможців конкурсу "Мама Героя"
"Свобода" та "Яворина" вітають переможців конкурсу "Мама Героя"

15 травня 2017 року Об'єднання українок "Яворина" підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу творів серед старшокласників "Мама Героя", присвяченого Дню матері. За висновками авторитетного журі переможцями стали 59 учасників конкурсу.

На конкурс, організований "Явориною" за підтримки ВО "Свобода", надійшло 525 робіт із різних регіонів України. Багато творів заслуговували найвищих оцінок, тому членам журі довелося бути дуже прискіпливими.

Зауважимо, що Черкащина увійшла до трійки лідерів за кількістю робіт. Вісім юних черкащан зайняли призові місця в конкурсі:

1 місце.

Наталія Толстова ‒ с. Маркизівка Золотоніського р-ну;

Тетяна Харченко ‒ с.Піщане Золотоніського р-ну;

Богдан Чупилка ‒ м.Канів.

2 місце.

Дарина Герасимчук ‒ м. Черкаси;

Руслан Головко ‒ с.Богуславець Золотоніського р-ну;

Аліна Каюда ‒ м.Черкаси.

3 місце.

Аліна Шамова ‒ Черкаська обл.

"Цим конкурсом ми хотіли допомогти дітям віднайти зв'язки між поколіннями. Таким чином, школярі зверталися до своїх батьків, бабусь та дідусів і дізнавалися про історії героїчних вчинків своїх родичів. А таких, ми були впевнені, є багато, адже в історії України було багато величних подій, у яких брав участь кожен другий українець. Знаючи про подвиги своїх предків, молодь надихається на нові звершення", ‒ зазначила голова Черкаського осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Лариса Воропай.

Нагадаємо, що, окрім дипломів, лауреати конкурсу отримають грошові винагороди: за 1 місце ‒ 1000 гривень, за 2 ‒ 800 гривень, за 3 ‒ 500 гривень. Найближчим часом керівники обласних осередків "Яворини" та ВО "Свобода" вручать нагороди переможцям. Окрім цього, низка авторів цікавих неординарних творів отримає спеціяльні відзнаки.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"