ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Свободівці вимагають усунення з посад суддів Апеляційного суду Черкащини
Свободівці вимагають усунення з посад суддів Апеляційного суду Черкащини

9 червня 2017 року в сесійній залі Черкаської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Юрій Ботнар оголосив звернення з вимогою усунення від роботи суддів Апеляційного суду области, які відпустили з-під варти ймовірного організатора жорстокого вбивства Василя Сергієнка.

Від імени фракції "Свободи" Юрій Ботнар звернувся до Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради доброчесности зі скаргою на суддів Апеляційного суду Черкащини Ігоря Поєдинка, Ірини Соломко і Миколи Ятченка.

"Саме вони винесли ухвалу, якою дозволили відпустити з-під варти основного підозрюваного в організації жорстокого вбивства корсунського журналіста, майданівця, прихильника "Свободи", героя Небесної сотні Василя Сергієнка, що викривав діяння місцевого "князька". Ці дії суддів спричинили значний суспільний резонанс та громадянське напруження. Ця, вочевидь, щедро вмотивована ухвала дискредитує й ганьбить честь людей у мантіях, а також підриває віру українців у справедливість і закон. Поєдинка, Соломко і Ятченка має бути негайно усунуто від суддівства!" ‒ наголосив націоналіст.

Додамо, що за запитом свободівця Івана Косенка таку ж скаргу надішле і Черкаська міська рада (cherkasy.svoboda.org.ua).

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"