ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Депутат-націоналіст вимагає перевірити законність набуття груп інвалідности обласними чиновниками
Депутат-націоналіст вимагає перевірити законність набуття груп інвалідности обласними чиновниками

9 червня 2017 року на черговій сесії Черкаської облради свободівець Сергій Воронов звернувся до правоохоронних органів з вимогою перевірки набуття інвалідности чиновниками, державними службовцями, працівниками органів місцевого самоврядування области.

Депутат нагадав про проблему хабарництва при встановленні груп інвалідности. За його словами, до нього як депутата неодноразово зверталися мешканці области зі скаргами на те, що з них вимагають хабарі за оформлення групи. Також він звернув увагу на те, що в травні правоохоронні органи активізували боротьбу з хабарництвом у соціяльній та медичній царині та справді виявили факти зловживань.

"Усім відомо про затримання працівниці обласної лікарні, що вимагала десять тисяч гривень за сприяння в оформленні групи інвалідности. Ще більш резонансний випадок стався у Городищі, коли був затриманий заступник головного лікаря, який вимагав з учасника московсько-української війни 75 тисяч гривень за оформлення інвалідности. Є інформація, що син цього лікаря також має групу інвалідности та працює головою Смілянської РДА. Згадавши, скільки ще чиновників мають такі групи, я зрозумів, що країною керують "хворі" люди! Це в той час, коли сотні й тисячі громадян, які дійсно потребують соціяльного захисту, роками не можуть оформити інвалідність. На моє переконання, більшість груп інвалідности елементарно купили, зокрема посадовці. А тому всі ці факти варто перевірити!" ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"