ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Юрій Ботнар: Держгеокадастр перетворився на злочинну контору, що вимагає з українців хабарі
Юрій Ботнар: Держгеокадастр перетворився на злочинну контору, що вимагає з українців хабарі

9 червня 2017 року на сесії Черкаської обласної ради фракція ВО "Свобода" підтримала справедливі вимоги громад Уманського та Христинівського районів, які через земельних чиновників не можуть отримати свої паї.

Члени громад Родниківки Уманського району та Ягубця Христинівського району прибули на сесію облради, щоби вимагати від депутатів та влади зупинити злочинну діяльність Держгеокадастру та сприяти реалізації їхніх земельних прав.

Усупереч здоровому глузду та рішенням судів, Держгеокадастр безпідставно відмовляється дозволити розробку проєктів щодо приватизації земельних ділянок. 705 українців, мешканців Черкащини, працівників колишніх державних аграрних підприємств, працівників і пенсіонерів соціяльної галузі, учасників московсько-української війни чиновники-хабарники фактично позбавляють конституційних прав.

Фракція "Свободи" висловила підтримку активістам та одностайно проголосувала за звернення селян Родниківки та Ягубця до Президента України та Прем'єр-міністра України, зачитане з трибуни активісткою Уманської "Свободи" Надією Тульчинською.

"Люди недарма на своїх плакатах написали "геокадастр", бо ця конторка давно припинила бути державним органом, перетворившись на злочинне угруповання, яке просто вимагає з українців гроші за реалізацію їхніх же законних прав. Я переконаний, що нинішнє керівництво цієї конторки необхідно гнати копняками. Їхнє місце не за столами із земельною документацією, а на суспільно корисних роботах під суворим наглядом за колючим дротом", ‒ заявив з трибуни обласної ради голова свободівської фракції Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"