ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Свободівці вимагають від чиновника-порошенківця скласти мандат
Свободівці вимагають від чиновника-порошенківця скласти мандат

9 червня 2017 року на сесії Черкаської обласної ради голова регламентної комісії свободівець Олександр Лошков порушив питання законности депутатства порошенківця, який став головою райдержадміністрації, але не склав мандату.

Член фракції БПП "Солідарність" Анатолій Яріш переміг у конкурсі на посаду голови Черкаської райдержадміністрації та нещодавно офіційно став до виконання цих обов'язків. Водночас він є депутатом обласної ради й цих повноважень за власної ініціятиви не склав.

"Це суперечить Закону України "Про державну службу", оскільки державні службовці категорії А, до яких належать і посади голів місцевих державних адміністрацій, не мають суміщати виконання своїх посадових обов'язків як держслужбовці й депутатство в місцевій раді, ‒ оголосив з трибуни обласної ради голова комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини Олександр Лошков.

На вимогу депутатів-свободівців голова обласної ради доручив юридичному відділу виконавчого апарату ради з'ясувати, чому Яріш досі виконує повноваження депутата. Свободівці на найближчому пленарному засіданні вимагатимуть результатів виконання цього доручення.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"