ВО "Свобода"

ENG

25 червня 2017
Вадим Мазніченко пробіг півмаратон задля спортивного протеза ветерану РУВ
Вадим Мазніченко пробіг півмаратон задля спортивного протеза ветерану РУВ

25 червня 2017 року в Одесі у межах проєкту "Переможці" відбувся півмаратон, участь у якому взяли свободівці, зокрема ветеран РУВ із Черкащини Вадим Мазніченко.

Дистанцію націоналіст пробіг спільно з партнером до кінця. Попри часткову втрату у бою під Старогнатівкою ноги та руки, свободівець уже не вперше взяв участь у забігах. Минулоріч Вадим Мазніченко був у числі перших українців, які бігли десятикілометрову дистанцію в США на традиційному маратоні морської піхоти. І вже у межах проєкту "Переможці" двічі, у Києві та Одесі, ветеран пробіг дистанцію на підтримку Миколи Полторака.

Організатори проєкту "Переможці" повідомляють, що збирають кошти на спортивні протези багатьом тяжкопораненим військовим. Це відбувається у формі спеціяльних благодійних бігових півмаратонів Run Ukraine. Це забіг на коротку дистанцію у два кілометри, участь у якому може взяти кожен. Половину коштів, зібраних при реєстрації, перерахують на благодійну мету. Наразі на зібрані кошти виготовлять сучасний спортивний протез для Миколи Полторака.

Вадим Мазніченко закликає всіх небайдужих українців підтримати побратима, який не впав у зневіру й мріє підкорювати нові вершини заради України. "Коли у мене були цілі ноги, то я не бігав, а коли втратив ногу, мені стало сумно, що я не можу цього зробити. Попросив мені зробити біговий протез. І коли отримав його, одягнув вперше і почав бігти, ледь не заплакав ‒ настільки був щасливий. Мені близька проблема хлопців, які втратили кінцівки, тому я намагаюся максимально долучатися до ініціятив, які їм допомагають", − заявив Вадим Мазніченко.

Зробити внесок для виготовлення спортивного протезу для Миколи Полторака можна за посиланням: peoplesproject.com.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"