ВО "Свобода"

ENG

27 червня 2017
У Черкасах розбиратимуться з перевізниками, що самовільно скасували пільговий проїзд для дітей із багатодітних родин
У Черкасах розбиратимуться з перевізниками, що самовільно скасували пільговий проїзд для дітей із багатодітних родин

27 червня 2017 року на сесії Черкаської міськради голова фракції "Свободи" Ярослав Нищик звернувся до начальника управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради. Націоналіст вимагає надати інформацію, хто з перевізників відмовляється забезпечувати безкоштовний проїзд для дітей із багатодітних родин.

Підґрунтям для звернення стали неодноразові повідомлення від мешканців міста про те, що маршрути 2, 5, 7, 13 та 22 припинили надавати пільгову послугу з перевезення у своєму транспорті дітям із багатодітних родин.

Ярослав Нищик попросив у департаменту також повідомити, які ще маршрути скасували таку послугу станом на 27 червня 2017 року та хто з перевізників, що припинили її надавати, згоден її поновити та з якої дати.

"Скандали навколо черкаських перевізників не вщухають уже кілька років. Щоразу "маршрутники" приходять у міськраду та вимагають підвищення вартости проїзду, натомість обіцяють підвищити рівень сервісу, надавати людям пільги та инші бонуси. Як ми бачимо, після останнього підвищення тарифу стан обслуговування в маршрутках в рази погіршився. Машини в аварійному стані ‒ місцеві новини рясніють повідомленнями про аварії на маршрутах ‒ кондуктори грубо не виконують закон про "декомунізацію", оголошуючи старі назви зупинок замість нових та ображають небайдужих громадян, що їх виправляють. Тепер перевізники ще й дітей із багатодітних родин позбавляють такої невеликої компенсації, як безкоштовний проїзд. Це нечуване нахабство!" − наголосив депутат-свободівець Ярослав Нищик.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"