ВО "Свобода"

ENG

29 червня 2017
Жашківські свободівці скликають позачергову сесію райради, щоб звільнити місцевого очільника поліції
Жашківські свободівці скликають позачергову сесію райради, щоб звільнити місцевого очільника поліції

29 червня 2017 року в Жашкові депутати-свободівці заклiкали колег зібрати позачергову сесію райради для звільнення начальника Жашківського відділення поліції ГУНП Черкащини Романа Ражева. Ініціятиву свободівця Володимира Шарлая підтримали 14 депутатів.

Нагадаємо, 14 червня 2017 року депутати майже одностайно висловили недовіру Роману Ражеву. Обранці осудили начальника поліції за неспроможність організувати роботу в Жашківському відділенні поліції, професійну непридатність та систематичну бездіяльність. Рада вирішила направити рішення до ГУНП Черкащини та міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.

Слід зауважити, що згідно з Законом України "Про національну поліцію" ст.87, ч.3 після прийняття резолюції про недовіру ГУНП Черкащини було зобов'язане провести перевірку Жашківського відділення поліції та в триденний термін ухвалити відповідне рішення. У черкаському управлінні таки провели перевірку та вирішили, що Романа Ражева необхідно залишити на займаній посаді. Свободівець Володимир Шарлай нагадав, що мешканці району впевнені в протилежному та закликав депутатів 26 липня 2017 року зібратися на позачергову сесію й нарешті звільнити полісмена, який не виконує своїх обов'язків перед громадою.

"Згідно зі ст. 88 Закону України "Про національну поліцію", своїм рішенням райрада має право звільнити начальника поліції. У зв'язку з тим, що від мешканців Жашківщини надходили десятки заяв про бездіяльність місцевої поліції та її начальника, тож ми зобов'язані оголосити вимоги людей перед ГУНП Черкащини. Оскільки останні вирішили зайняти бездіяльну позицію, то депутати готові до радикальних законних дій", − наголосив Володимир Шарлай.

Слід зауважити, що серед останніх звернень до свободівця були заяви не лише від громадян, а й від полісменів, які після навчання мали бажання влаштуватися до місцевої поліції на роботу. Проте через кричущу бездіяльність Романа Ражева, невміння його організувати роботу колективу, кваліфіковані працівники відмовилися ставати до своїх обов'язків у жашківському відділенні. Правоохоронці попросили депутатів вплинути на ситуацію з поліцією, що склалася в районі.

Деталі: cherkasy.svoboda.org.ua.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"