ВО "Свобода"

ENG

9 липня 2017
Юрій Сиротюк у Холодному Ярі провів гутірку з гостями Фестивалю нескореної нації
Юрій Сиротюк у Холодному Ярі провів гутірку з гостями Фестивалю нескореної нації

9 липня 2017 року на гутірковій галявині фестивалю Юрій Сиротюк презентував збірник матеріалів ІV Бандерівських читань. Свободівець спілкувався з учасниками фестивалю на тему: "Як завершити українську національну революцію".

Послухати гутірку від заступника Голови ВО "Свобода" з питань прийшло кількасот фестивальників. Галявина навколо Малярового джерела була заповнена уважною аудиторією.

Розпочав Юрій Сиротюк гутірку з презентації книги "Бандерівські читання". Це вже четверта книга із серії. Укладаються "Бандерівські читання" зі статей учасників однойменних конференцій. Крайня з них відбулася 2 лютого 2017 року в Києві.

Праця "Як завершити національну революцію" аналізує умови й причини провалу Української Революції сторічної давнини. У книзі автори формулюють мету, яку повинні для себе ставити українці, щоб усе таки здійснити національну революцію; методи, за допомогою яких це зробити, і як вчинити так, щоб учергове не втратити Українську державу під час війни.

"Презентації в Холодному Яру є завжди гармонійними, адже звідси повсякчас починалися революційні процеси в Україні: починаючи від козацьких, гайдамацьких повстань, продовжуючи утворенням вільного козацтва й крайніми подіями Революції Гідности. Тож сміливо можна зауважити, що цього року ми маємо святкувати не століття української революції, а, як мінімум, двохсотріччя. І наступна революція, яка неодмінно відбудеться, теж починається з Холодного Яру ‒ з тих ідей, які тут виголошувалися, і з того духу, який наповнює всіх, хто відвідує Холодний Яр", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"