ВО "Свобода"

ENG

2 липня 2017
У Тальному відбувся третій турнір з міні-футболу імені Юрія Паращука
У Тальному відбувся третій турнір з міні-футболу імені Юрія Паращука

2 липня 2017 року в місті Тальному місцеві свободівці втретє провели турнір, започаткований 2015 року, присвячений дню народження загиблого на Майдані побратима Юрія Паращука.

Незважаючи на спеку, турнір, як і в минулі роки, відбувся вдало. У боротьбі за перехідний кубок перше місце виборола команда Юнайтед (м. Майданець), друге місце посіла команда РЕМ (м. Тальне), третє ‒ "Мілан" (м. Тальне), четверте ‒ "Райагробуд" (с. Кобринове).

"Цей турнір має за мету зберегти пам'ять про Юрія Паращука ‒ націоналіста, що віддав себе, рятуючи инших, даючи людям шанс на краще життя. Час минає, але українці не мають права забути про відважних борців за свободу українського народу", − прокоментував захід голова Тальнівської районної організації ВО "Свобода" Віталій Шуляк.

Довідка: Юрій Паращук народився в Тальному 1 липня 1966 року. У віці 47 років він віддав своє життя в Києві на майдані Незалежности, допомагаючи медикам виносити поранених. 20 лютого 2014 року Україна втратила багато вірних синів. Одним із них був тальнівчанин Юрій Паращук. Це велика втрата для України та ВО "Свобода", адже він був чесним, мужнім, вірним побратимом, на якого можна було розраховувати, людиною, яка прийде на допомогу в найскрутнішу хвилину. Це він і зробив, незважаючи на кулі, ризикуючи власним життям, разом із медиками рятуючи поранених. Героями не народжуються, героями стають. Юрій житиме в пам'яті українців вічно!

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"