ВО "Свобода"

ENG

8 липня 2017
Юрій Ботнар: Комунізм та лібералізм ‒ ідеології-близнюки
Юрій Ботнар: Комунізм та лібералізм ‒ ідеології-близнюки

8 липня 2017 року в межах "Фестивалю нескореної нації "Холодний Яр" член Політради ВО "Свобода", лідер "Молоді Свободи" Юрій Ботнар провів гутірку на дискусійну тему: "Тоталітарний лібералізм в Україні".

З відвідувачами націоналістичного фестивалю біля Малярового джерела Юрій Ботнар обговорив поняття толерантности та усі небезпеки, що вона в собі несе. Націоналіст висловив думку, що усі проблеми, які намагається розв'язати ліберальна ідеологія, є неактуальними, штучними й не мають реального підґрунтя, що підтвердилося низкою прикладів із життя европейського та, зокрема, українського суспільства.

Розкриваючи тему гутірки лектор співставив більшовизм та лібералізм й зазначив, що ці дві ідеології мають спільну основу ‒ теоретичне встановлення рівності особистостей замість встановлення справедливости. Також ці ідеології ґрунтуються на теоріях, що суперечать природі ‒ заперечують родину, національність, стать, природній добір, державність тощо.

Говорячи про ознаки й характеристики, притаманні лібералізму та його носіям, Юрій Ботнар дійшов висновку, що ці ідеї українцям впроваджують тоталітарними методами. З цією думкою погодилися й учасники гутірки.

"У своїй риториці та практичній діяльності ліберали часто вдаються до виправдання насилля й дискримінації стосовно усіх, хто не поділяє думку нинішньої меншости. Таким чином, "толерантність" і "плюралізм думок" має застосовуватися, на думку лібералів, лише щодо їхньої позиції та діяльности. Усі инші, за їхнім судженням, мають бути пригнічені та репресовані найширшим набором інструментів ‒ через ЗМІ, адміністративний, правовий вплив та прямим насиллям.

Зважаючи на те, що старий світ змінюється, ми ‒ націоналісти, патріоти та й усі люди здорового глузду ‒ мусимо готуватися до нових викликів, гуртуватися перед загрозою нової диктатури, давати правдиві відповіді на актуальні питання й бути симетрично агресивними щодо спроб знищити нас, як громадян і людей", ‒ закликав учасників гутірки лідер "Молоді Свободи" Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"