ВО "Свобода"

ENG

24 липня 2017
Справи причетних до вбивства журналіста Василя Сергієнка можуть об'єднати
Справи причетних до вбивства журналіста Василя Сергієнка можуть об'єднати

24 липня 2017 року Соснівський райсуд Черкас розглянув кримінальні провадження, що стосуються викрадення та вбивства відомого журналіста, учасника Революції гідности Василя Сергієнка. Черкаські свободівці також прийшли на судове засідання, щоб підтримати вдову побратима Валентину Сергієнко.

Фігурантами першого судового розгляду були Володимир Воронков, Валентин Завражин та Віктор Горбенко, яких підозрюють у викраденні та вбивстві Василя Сергієнка. Колегія суду задовольнила клопотання прокурорів щодо продовження тримання підозрюваних під вартою ще на 60 діб.

Відразу після цього засідання відбулося слухання справи імовірного організатора вбивства Василя Сергієнка, Вадима Мельника. Прокурор Вікторія Дидич оголосила клопотання про об'єднання кримінальних проваджень щодо Мельника, Недибалюка (підозрюваний у викраденні Сергієнка), Русіна (підозрюваний у спробі підпалу) Воронкова, Завражина та Горбенка. Прокурор та захист потерпілої сторони вважає, що це пришвидшить розгляд загальної справи, що триває вже понад два роки, та позбавить слідство низки ризиків.

Розгляд клопотання було перенесено, адже двоє із чотирьох адвокатів підозрюваних були відсутні на слуханні.

Чергове судове засідання у цій справі відбудеться 26 липня о 10:30 в приміщенні Соснівського райсуду.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"