ВО "Свобода"

ENG

25 липня 2017
Шполянські свободівці та містяни перекрили дорогу багатотонним вантажівкам
Шполянські свободівці та містяни перекрили дорогу багатотонним вантажівкам

25 липня 2017 року мешканці Шполи розпочали акцію з блокування 40-тонних вантажівок, що розбивають асфальтоване покриття на вулицях міста. Важковагові машини транзитом через Шполу возять вантажі з асфальтного заводу села Васильків.

Напередодні громада звернулася до депутатів-свободівців Шполянської райради з проханням зарадити цій проблемі. Націоналісти звернулися до міського голови Шполи та поліції. Після цього на автошляхах з'явилися патрульні, які мали б завертати вантажівки й направляти їх на альтернативну дорогу, яка не пролягає вулицями міста. Проте з невідомих причин дії поліції були неефективними й машини з вантажами продовжували рух Шполою.

Обурені містяни вирішили діяти радикально: громада перекрила вулицю Васильківську, адже саме нею, вулицями Лютневою та Перемоги вантажівки рухаються в напрямку Черкас.

"Ми цілковито підтримуємо громаду міста в їх прагненні зберегти нещодавно прокладений асфальт на вулицях Васильківській, Лютневій та Перемоги. Шполяни запропонували инший шлях ‒ це альтернативна дорога, що виводить вантажівки на трасу, де вони успішно зможуть виїхати, не пошкодивши при цьому покриття вулиць міста. Проте водії сказали, що та дорога для них "некомфортна". З їхньою логікою, оскільки водіям "некомфортно", то мають страждати тисячі жителів Шполи, які своїм трудом збудували дороги в своєму місті. Хто їх буде відновлювати?" − зазначив очільник шполянських свободівців Сергій Кепша.

До слова, громада зі свободівцями продовжує перекривати дорогу. Люди обіцяють чергувати цілодобово, адже вранці вже ледь не стався прикрий інцидент: одна з машин, яка прорвалась через блокування, ледь не задавила місцеву жительку.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"