ВО "Свобода"

ENG

24 липня 2017
Свободівець вимагає звіту начальника обласної служби автодоріг
Свободівець вимагає звіту начальника обласної служби автодоріг

24 липня 2017 року депутат Черкаської облради свободівець Сергій Воронов скерував звернення до голови обласної ради з вимогою включити до порядку денного наступної сесії питання про звіт начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Зокрема, націоналіст вимагає звіту про ситуацію з виконанням ремонтних робіт на мосту через річку Дніпро.

Підставою для звернення стало підписання між Службою автодоріг та підрядником виконання робіт додаткових угод, згідно з якими ремонт мосту продовжують до середини 2018 року.

"Питання ремонту дамби є актуальним для десятків тисяч жителів Черкаської области та України, адже через ремонт ускладнено сполучення між лівим та правим берегами Дніпра. Окрім того, на проєкт було передбачено близько 120 млн грн.. Це і багато иншого вимагає від нас пильного контролю за ходом виконання робіт.

Виникає багато запитань до новопідписаних додаткових угод, які є більш корисними для підрядника, ніж громади, адже це дозволяє закінчити роботи в середині 2018 року, а також збільшує видатки місцевого б'юджету на цей проєкт. Запрошуємо також і замовників робіт до звітування на сесії обласної ради", − зазначив Сергій Воронов.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"