ВО "Свобода"

ENG

26 липня 2017
Завдяки наполяганням свободівців очільника поліції Жашківщини таки звільнять за бездіяльність
Завдяки наполяганням свободівців очільника поліції Жашківщини таки звільнять за бездіяльність

26 липня 2017 року на позачерговій сесії депутати Жашківської райради одностайно підтримали повторно ініційовану свободівцем Володимиром Шарлаєм резолюцію недовіри Роману Ражеву. Таким чином, очільника Жашківського відділення поліції Уманського відділу ГУНП Черкащини мають звільнити.

Нагадаємо, що 14 червня 2017 року Жашківська райрада вже підтримувала проєкт рішення про резолюцію недовіри начальнику поліції Роману Ражеву. Депутати засудили начальника поліції за неспроможність організувати роботу в Жашківському відділенні поліції, професійну непридатність та систематичну бездіяльність. Рада вирішила направити рішення до ГУНП Черкащини та міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову. Детальніше: cherkasy.svoboda.org.ua

Слід зауважити, що згідно з Законом України "Про національну поліцію" після прийняття резолюції про недовіру ГУНП Черкащини було зобов'язане провести перевірку Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції та в триденний термін ухвалити відповідне рішення. Проте керівництво поліції Черкащини вирішило, що Роман Ражев виконує свою роботу компетентно та не заслуговує на звільнення.

Депутати Жашківської райради вирішили повторно висловити недовіру Роману Ражеву, після цього начальник ГУНП Черкащини зобов'язаний звільнити підлеглого.

"Це унікальний для України випадок, коли начальнику районної поліції двічі поспіль депутати висловлюють недовіру. Отже для цих дій є реальні підстави ‒ це десятки звернень жителів Жашківщини, які повідомляють про бездіяльність місцевої поліції. Громадяни платять зарплату правоохоронцям для того, щоб відчувати себе захищеними, знати, що навколо діють справедливі закони. Проте громада бачить протилежне: вбивства, рейдерські захоплення майна, крадіжки та инше. Сьогодні депутати вчинили благородно, помітно, що вони переймаються за безпеку громади", − заявив Володимир Шарлай.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"