ВО "Свобода"

ENG

26 липня 2017
"Свобода" в Черкасах долучилася до благодійної акції на підтримку дітей
"Свобода" в Черкасах долучилася до благодійної акції на підтримку дітей

26 липня 2017 року в черкаському Палаці молоді відбулася благодійна акція для незахищених дітей "Один за всіх і всі за одного", в організації якої взяв участь депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Сергій Воронов.

На підтримку дітей з черкаського центру соціяльно-психологічної реабілітації "Теплий дім" рекламне медіа-агентство "VenStop PRO" організувало концертну програму, дотепне гумористичне шоу, а також подарували сертифікат на прогулянку катером для всього закладу.

Депутат Черкаської обласної ради, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, свободівець Сергій Воронов активно допомагав в організації свята, а також придбав дітям солодкі подарунки.

"Я не до кінця погоджуюся з висловом про те, що діти ‒ наше майбутнє. Діти ‒ це передусім наше сьогодення, і дбати про них маємо вже сьогодні. Особливо, коли мова йде про незахищені верстви суспільства. Саме для них і організоване це свято, яке має викликати усмішки на дитячих обличчях, що ми сьогодні і спостерігали!" ‒ висловив думку націоналіст.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"