ВО "Свобода"

ENG

10 серпня 2017
Черкаські депутати підтримали свободівців у боротьбі за набережну
Черкаські депутати підтримали свободівців у боротьбі за набережну

10 серпня 2017 року на черговій сесії Черкаської міськради депутати підтримали проєкт рішення Ярослава Нищика про скасування містобудівних умов та обмежень для компанії ІБК "Будгарант". Завдяки цьому рішенню набережна Черкас у мікрорайоні "Митниця" буде врятована від висотних забудов.

Націоналісти одностайно підтримали проєкт рішення побратима, що не можна сказати про депутатів із ВО "Батьківщина", які утрималися, ВО "Черкащани" та "Самопоміч", які взагалі були відсутні під час вирішення доленосних для рекреаційної зони міста рішень.

Окрім цього, Ярослав Нищик звернувся до прокуратури з проханням перевірити зв'язок голови департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна із компанією забудовника ІБК "Будгарант". Свободівець вбачає наявність корупційної складової у співпраці чиновника з забудовником. "Я прошу представників прокуратури та поліції міста зафіксувати звернення: провести перевірку можливого конфлікту інтересів директора департаменту Артура Савіна. Перевірити його на можливу причетність до компанії забудовника "Будгарант", зокрема перевірити адресу реєстрації цієї фірми на вулиці Чехова, 33", − заявив Ярослав Нищик.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"