ВО "Свобода"

ENG

3 вересня 2017
Волонтери "Легіону Свободи" здійснили гуманітарну місію на фронтову Луганщину
Волонтери "Легіону Свободи" здійснили гуманітарну місію на фронтову Луганщину

3 вересня 2017 року волонтери повернулися з небезпечної мандрівки, яку здійснили, щоби передати воякам із Чорнобаївщини їжу, засоби особистої гігієни, інструменти та дитячі малюнки.

Завітали "легіонери" й до батальйону "Госпіталь'єри", якому передали перев'язувальний матеріял від "Укрмедтекстилю". Командиру батальйону Яні Зінкевич волонтери передали дитячі речі для її донечки.

Член "Легіону Свободи", учасник поїздки Юрій Кулик подякував організаціям та людям, що долучилися до збору гуманітарного вантажу: "Сьогодні вночі повернулися з чергової волонтерської місії на фронт. Цього разу відвідали наших земляків в районі Бахмута. Зустрілися з Ігорем Янголем із села Лящівка, Владиславом Маляром із села Васютинці та Олександром Рябошликом із села Великі Канівці, що на Чорнобаївщині. Від імени бійців передаю щиру подяку "Смачній сотні", Комітету самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський", громаді села Великі Канівці, директору СТОВ "Канівці" Миколі Цветухіну, ГО "Наш батальйон − Укропський сухпай", ТОВ "Бон Буассон" та ТОВ "Перемога нова". Окремо дякуємо Спілці майстрів сучасного мистецтва та народного промислу "Творчий Коловрат" за дитячі малюнки, яким найбільше раділи наші герої".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"