ВО "Свобода"

ENG

4 вересня 2017
Попри припис ДАБК триває забудова набережної Черкас
Попри припис ДАБК триває забудова набережної Черкас

4 вересня 2017 року депутат округу на Митниці свободівець Максим Шило спільно з колегами по раді та місцевими жителями оголосив припис управління державного архітектурно-будівельного контролю ЧМР, що зобов'язує підрядників призупинити будівництво.

Нагадаємо, що план скандальної забудови був таємно затверджений на виконкомі 28 липня 2017 року (cherkasy.svoboda.org.ua). 10 серпня 2017 року на сесії ЧМР депутати підтримали ініціятиву фракції "Свободи" та скасували містобудівні умови для компанії забудовника "Будгарант" та рішення таємного виконкому. Після чого ДАБК провело позапланову перевірку будівництва житлової забудови з паркінгом на розі вулиць Козацької та Героїв Дніпра.

За результатом перевірки було виявлено порушення: генпроєктувальник передав замовнику проєкт з порушенням містобудівної документації, вихідних даних для проєктування об'єктів містобудування, будівельних норм, держстандартів і правил.

"Скасування містобудівних умов для "Будгаранту" мало б призупинити будівництво, адже тоді до кінця не було вирішено долю забудови й логічно, якби фірма не була впевнена в безкарності, то так би й вчинила. Проте до мене як до депутата надійшло багато заяв від жителів мікрорайону про те, що будівництво активно триває, забиваються бетонні палі тощо. Мешканці Митниці занепокоєні тим, що відбувається. Сьогодні представник забудовника запевнив громаду та депутатів, що як тільки офіційно отримає припис про зупинення будівництва ‒ зобов'язується його виконати. Хоча у нас на руках цей припис був, проте забудовник, з його слів, хоче отримати лист від ДАБК особисто", ‒ повідомив Максим Шило.

Присутні на акції люди пообіцяли через два дні перевірити виконання припису. Адже, незважаючи на те, що забудовники на сьогодні вже знають про це, продовжують роботи на об'єкті.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"