ВО "Свобода"

ENG

7 вересня 2017
"Яворина" передала українську літературу для бібліотек Черкащини
"Яворина" передала українську літературу для бібліотек Черкащини

Протягом серпня-вересня 2017 року з метою популяризації сучасної української літератури черкаський осередок об'єднання українок "Яворина" передав книжки до низки бібліотек Черкащини.

Книжки для цієї акції надали видавництво "Бак" та львівська книгарня "Книжковий дворик" ‒ партнери Черкаського книжкового фестивалю, який співорганізувала "Яворина". Серед наданої літератури були книжки невеликого накладу, придбати які практично неможливо, зокрема словники та наукові праці авторства Святослава Караванського.

Літературу отримали 32 бібліотеки в Черкасах та семи районах области: Тальнівському, Смілянському, Корсунь-Шевченківському, Канівському, Чорнобаївському, Золотоніському, Кам'янському.

"Наш книжковий фестиваль знайшов друзів, які охоче підтримують нас і після фестивалю. "Книжковий дворик" люб'язно надав нам книжки для передачі в сільські та районні книгарні. За допомоги районних осередків "Свободи" ми виконали це доручення. Деякі бібліотекарі були приємно здивовані такими рідкісними книжками. Приємно бути навіть ланцюжком у добрих справах. Ми дуже вболіваємо за стан книгарень у районах, нам не байдуже, що читають і чим захоплюються жителі области, тому ми намагаємося використовувати усі можливості для поширення якісної літератури", ‒ розповіла очільниця черкаської "Яворини" Лариса Воропай.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"