ВО "Свобода"

ENG

8 вересня 2017
Оксана Ковбоша привітала студентів із Днем фізкультури та спорту
Оксана Ковбоша привітала студентів із Днем фізкультури та спорту

8 вересня 2017 року депутат Черкаської обласної ради свободівка Оксана Ковбоша привітала з професійним святом студентів Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров'я ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та передала комплекти нової спортивної форми, придбані з обласного бюджету за пропозицією фракції ВО "Свобода".

З нагоди Дня фізкультури та спорту інститут влаштував свято, на якому молодь продемонструвала свої таланти, а заслужені викладачі та студенти отримали нагороди. Щоби привітати спортсменів на свято завітала депутат обласної ради Оксана Ковбоша. Свободівка наголосила, що націоналісти в обласній раді завжди підтримують розвиток спорту на Черкащині, й запросила молодь до співпраці.

"Популяризувати спорт, навчати й залучати молодь до цього ‒ це надважлива справа. Адже спорт це здоров'я і життя цілої нації. Щоби обласна рада рухалася в одному напрямку зі спортсменами, я запрошую молодь до співпраці. Зі своїми ініціативами, потребами, проблемами, ідеями студенти завжди можуть звернутися до фракції ВО "Свобода". Разом ми втілюватимемо їх у життя", ‒ запросила націоналістка.

Як позитивний приклад такої співпраці студентів і депутатів Оксана Ковбоша передала для інституту комплекти нової спортивної форми, придбані з обласного бюджету за пропозицією фракції ВО "Свобода" та за зверненням студентів цього інституту.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"