ВО "Свобода"

ENG

8 вересня 2017
Олександр Лошков вимагає відновлення радіомовлення на території Золотоніського району
Олександр Лошков вимагає відновлення радіомовлення на території Золотоніського району

8 вересня 2017 року під час сесії Черкаської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Олександр Лошков подав депутатський запит щодо відновлення Золотоніського міського та районного радіомовлення на території міста Золотоноші та Золотоніського району.

Після буревію, що пронісся лівобережжям Черкащини два місяці тому, в місті та районі "мовчить" радіо. За цей час Золотоніський районний центр телекомунікаційних послуг нічого не зробив для відновлення радіомовлення. Натомість у сусідньому Чорнобаївському районі мережу радіомовлення майже повністю відновили. Ліквідували наслідки стихійного лиха і працівники ПАТ "Черкасиобленерго" Золотоніський РЕМ, замінили пошкоджені опори, відновили електропостачання. Після отримання рахунків за неробочі радіоточки люди масово пишуть заяви на їх відключення.

"Складається таке враження, що їм на руку, аби дротового мовлення на Золотоніщині взагалі не було, зв'язківців не хвилюють люди. Громадським обуренням вони не переймаються. А на запитання, коли ж запрацює радіо, у місцевих зв'язківців заготовлене безглузде ‒ "а воно вам треба?" Складається враження, що комусь вигідно, аби жителі Золотоніщини нічого не знали про події в районі, місті, області. Такі "доброчинці" не переймаються, що радіо для сільських жителів та міських пенсіонерів ‒ це як ковток свіжого повітря, живий зв'язок із світом", ‒ обурюється депутат-свободівець Олександр Лошков.

У депутатському запиті до Черкаської філії ПАТ "Укртелеком" націоналіст вимагає:

1) дати розрахунок, скільки коштів треба на відновлення мережі дротового радіомовлення у місті Золотоноші та районі, а також провести заходи щодо відновлення такого мовлення;

2) письмово поінформувати про стан радіомережі в инших районах области;

3) висловити свої пропозиції щодо переходу на етерне мовлення, а також повідомити про технічну потужність передавача та його можливости поширення сигналу на територію Золотоніщини.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"