ВО "Свобода"

ENG

8 вересня 2017
Попри застереження "Свободи" ректором Черкаської медичної академії призначили "регіоналку"
Попри застереження "Свободи" ректором Черкаської медичної академії призначили "регіоналку"

8 вересня 2017 року депутатська більшість Черкаської обласної ради проголосувала за призначення ректором Черкаської медичної академії колишньої депутатки від "Партії Регіонів". Проти такого рішення виступила лише фракція ВО "Свобода".

Кандидатка на посаду ректора медичної академії Інна Губенко будучи членом фракції "Партії Регіонів" у Черкаській облраді в січні 2014 року проголосувала за звернення до Януковича щодо силового розгону Майдану. Призначення чергової одіозної "регіоналки" обурило депутатів-націоналістів.

"Відповідальність за зламані долі протестувальників та кров Небесної сотні ‒ і на її руках також. Янукович не чинив усіх своїх злочинів сам. Влада "регіоналів" трималася на покірній та вмотивованій підтримці стовпів, стовпців і стовпчиків режиму ‒ цинічних бариг та відвертих українофобів, що плюють на закон і націю. Такі, як Інна Губенко, завжди будуть зручними для влади імітаторів та мародерів, адже вона лікар, яка підтримала катування і вбивство повсталих українців на Майдані, а вже незабаром без жодних застережень покличе сюди танки Путіна", ‒ зауважив голова фракції ВО "Свобода" в Черкаській облраді Юрій Ботнар.

Проте депутатська більшість таки погодилася з облудними та наївними аргументами голови облради щодо "професіоналізму" та "неупередженості" цієї кандидатки. Лише фракція ВО "Свобода" одностайно виступила проти призначення "регіоналки".

"Для нас наші ідеї та партійна програма є чітким дороговказом без зауваги на "політичну доцільність" чи примарний "професіоналізм". Всі обіцяли люстрацію, але лише націоналісти її реально реалізують. І обрання депутатською більшістю Черкаської обласної ради "регіоналки" на посаду керівника установи, що утримується коштом платників податків ‒ чергове свідчення того, що "Партія Регіонів" і Блок Петра Порошенка ‒ це голови одного змія. Ми мусимо його перемогти, хай навіть поламавши ще не одного списа", ‒ прокоментував результати голосування лідер свободівців в облраді Юрій Ботнар.

Додамо, що це вже не вперше обласна рада призначає "регіоналів" на керівні посади в комунальних установах. 3 лютого 2017 року на сесії Черкаської облради депутати призначили на посаду директора Черкаського академічного театру ляльок колишню депутатку від "Партії Регіонів". Проти її призначення виступила фракція ВО "Свобода".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"