ВО "Свобода"

ENG

30 вересня 2017
У Каневі на Черкащині вшанували "кіборга"-свободівця Анатолія Чупилку
У Каневі на Черкащині вшанували "кіборга"-свободівця Анатолія Чупилку

30 вересня 2017 року в Канві Черкаської области відбулися заходи зі вшанування героя московсько-української війни, депутата Черкаської облради від ВО "Свобода" Анатолія Чупилки, який загинув під час оборони Донецького аеропорту.

На честь загиблого побратима націоналісти організували легкоатлетичний забіг імені Анатолія Чупилки. Орім того, в читальному залі міської бібліотеки імені Тараса Шевченка (вул. Шевченка, б. 47) за участі заступника Голови ВО "Свобода" з питань політичної освіти Юрія Сиротюка відбулася презентація брошури про Анатолія Чупилку "Він Жив. Він Житиме Вічно".

До вшанування Анатолія Чупилки в Каневі долучився також і лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Разом із побратимами очільник націоналістів відвідав могилу героя, де вклонився його світлій пам'яті.

Увечері цього ж дня на облаштованому свободівцями літньому кінотеатрі лідер ВО "Свобода" поспілкувався з канівчанами. Олег Тягнибок закликав громаду не лише пам'ятати чин Анатолія Чупилки, а й втілювати в життя його ініціативи.

Прес-служба ВО "Свобода"