ВО "Свобода"

ENG

30 вересня 2017
На Чорнобаївщині свободівці провели футбольний турнір "Козацька Слава ‒ 2017"
На Чорнобаївщині свободівці провели футбольний турнір "Козацька Слава ‒ 2017"

30 вересня 2017 року в селі Великі Канівці, що на Чорнобаївщині, відбувся турнір з футболу "Козацька Слава ‒ 2017". Захід пройшов за сприяння чорнобаївського волонтера "Легіону Свободи" побратима Юрія Кулика, голови Чорнобаївської районної "Свободи" Павла Собка та заступника міського голови Черкас Ігоря Коломойця. Футбольне змагання провели вдруге.

Свободівці приурочили турнір до Дня Захисника України та козацької Покрови. У змаганнях взяли участь три команди із Чорнобаївщини: "Старий Коврай", "Великі Канівці" та "Чорнобай".

Переможцем стала команда "Старий Коврай", яка отримала кубок турніру, друге місце посіли "Великі Канівці" і третє ‒ "Чорнобай".

На завершення всіх гравців нагородили медалями, вимпелами та чашками з фірмовою емблемою футбольного змагання "Козацька Слава ‒ 2017".

Юрій Кулик під час нагородження наголосив: "Коли я побачив, з яким азартом грають гравці, я зрозумів, що такий захід проведений не даремно. Адже спорт ‒ це здоров'я. Особливо, коли зараз країна переживає тривожні часи. Ми повинні пропагувати спорт, здоров'я та націоналізм. Оскільки саме ми творимо майбутнє нашої незалежної України".

Організатори та спонсори турніру запевнили, що проведення таких спортивних змагань стане традицією. Наступного року турнір буде ще грандіознішим, і збере команди з усього Чорнобаївського району.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"