ВО "Свобода"

ENG

1 жовтня 2017
У Кам'янці свободівці провели футбольний матч між ветеранами спорту
У Кам'янці свободівці провели футбольний матч між ветеранами спорту

1 жовтня 2017 року в Кам'янці відбувся товариський матч із футболу. Захід відбувся за сприяння голови Кам'янської "Свободи" Сергія Воронова. Таким чином, свободівець підтримав ініціятиву побратима, депутата Кам'янської міськради Павла Воронова та сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Кам'янської РДА.

Цього дня на полі стадіону "Авангард" зіграли між собою команда ветеранів "Тясмин 70-х" та "Тясмин 80-х" років. У результаті рахунок товариського матчу був 1:1.

Сергій Воронов під час урочистого слова подякував футболістам за вклад у розвиток спорту в районі та популяризацію футболу. "Коли я був ще зовсім малим хлопцем, дивився на звитяги головної команди "Тясмин" і мріяв бути таким самим, як її футболісти. Тому й відвідував тренування та довершував свої уміння й майстерність. Я думаю Кам'янщина багата на футбольну історію, бо ми маємо на кого рівнятися!" ‒ заявив свободівець Сергій Воронов. Націоналіст наголосив на тому, що подібні заходи завдяки свободівцям для Кам'янки є вже традиційними, тож побажав усім зустрітися знову наступного року в такому ж складі.

На завершення усі присутні за святковим столом змогли переглянути спортивні ретросвітлини, на яких закарбовані миті спортивної історії району.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"