ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
На Кам'янщині влада монополізувала право на привітання громади з Днем учителя
На Кам'янщині влада монополізувала право на привітання громади з Днем учителя

Сергій Воронов, депутат Черкаської облради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", завітав до Кам'янської ЗОШ №1, аби привітати педагогічний колектив школи із Днем учителя. Проте кам'янська районна влада відмовилась надати слово свободівцю.

"Ось так кам'янські можновладці подякували мені як депутату обласної ради за ті 800 тисяч гривень, які надійшли минулого тижня з обласного б'юджету на поліпшення матеріяльно-технічної бази закладів освіти району та за 120 тисяч ‒ на комп'ютери для Кам'янської ЗОШ №1 та Райгородської ЗОШ, які були придбані за пропозиціями фракції "Свобода". Зрештою, мені відмовили у наданні слова для привітання педагогів з Днем працівників освіти. Пригадую, не так давно за вказівкою одного із нардепів з фракції БПП мене навмисне не запрошували на районні заходи, а куди запрошували ‒ була чітка вказівка не включати до сценарію заходу. Але мені до того не звикати. Вже донецьких проходили. Безпосередньо освітян привітав після заходу. Люди не сліпі і все бачать.

Тішить, що відразу три свободівця-освітянина сьогодні були нагородженні грамотами за сумлінну працю, а мій батько, теж педагог, отримав грамоту ОДА за роботу в царині національно-патріотичного виховання", ‒ розповів Сергій Воронов.

Свободівець повідомив, що фракція націоналістів у Черкаській облраді й надалі працюватиме на благо закладів освіти, бо саме вони кують нове майбутнє України.

"А якщо хтось вважає, що приватизував право на звернення до освітян, той наступить на власні граблі, які, як життя показує, сильно б'ють", ‒ насамкінець заявив Сергій Воронов.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"