ВО "Свобода"

ENG

11 жовтня 2017
Одного голосу не вистачило для підтримки запиту Антона Ведули стосовно орендарів, що заборгували Черкасам 240 тисяч гривень
Одного голосу не вистачило для підтримки запиту Антона Ведули стосовно орендарів, що заборгували Черкасам 240 тисяч гривень

11 жовтня 2017 року на позачерговій сесії Черкаської міськради депутат-свободівець Антон Ведула у запиті до прокуратури та Державної виконавчої служби повідомив про збитки в розмірі 240 тис. грн, що завдали редакція газети "АНТЕННА" та Громадська організація "Центр медіаініціатив".

Як повідомив Антон Ведула, протягом дії договору орендарі систематично порушували його умови: орендна плата сплачувалася невчасно, ремонт у приміщенні виконано без погодження кошторису. Унаслідок перепланування приміщення орендарі зменшили його площу зі 190 кв.м. до 155, 1 кв.м.

У 2011 році рішенням Господарського суду Черкаської області договір із орендарями було розірвано, а в 2012 році суд зобов'язав їх покинути приміщення. Таким чином, редакція газети "АНТЕННА" та ГО "Центр медіаініціатив" займають приміщення незаконно.

Антон Ведула просив депутатів підтримати звернення до прокуратури щодо стягнення заборгованости чи відшкодування збитків та до ДВС щодо звільнення приміщення згідно з рішенням суду.

У результаті голосування "утримались" Олексій Романов ("Самопоміч"), Максим Шадловський (позафракційний), Альона Цегвінцева (позафракційна), Тетяна Чорнобіль (позафракційна), Олена Шевченко (позафракційна) та Анатолій Бондаренко (міський голова, ВО "Батьківщина"). Таким чином, 21 з 27-ми депутатів підтримали запит, але для позитивного рішення не вистачило одного голосу. Тож наразі звернення до прокуратури та ДВС передане не буде.

"Обов'язково на наступну сесію знову підготую депутатський запит. Сподіваюсь депутати обдумають уважніше це питання. Адже зазначені організації фактично обкрадають місто й продовжуватимуть це, якщо не розірвати з ними договір та не виселити їх з того приміщення. Також вони мають відшкодувати заборгованість, адже інакше цей приклад може стати показовим для инших орендарів. Треба всіх запевнити в тому, що покарання не уникнути", − наполіг Антон Ведула.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"