ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
Свободівці йдуть на вибори в Кам'янській міській ОТГ
Свободівці йдуть на вибори в Кам'янській міській ОТГ

4 жовтня 2017 року у Кам'янці свободівці зареєстрували кандидатів до міської ради новоствореної ОТГ та на посаду голови громади. Таким чином, депутатами від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" планують стати 18 націоналістів. Кандидатом на посаду голови Кам'янської ОТГ свободівці висунули депутата Черкаської облради Сергія Воронова.

Список свободівців очолює Сергій Воронов, також кандидатами стали: Геннадій Куліковський, Олександр Мушта, Петро Чигир, Олександр Чупак, Руслан Продайвода, Тетяна Шкворець, Павло Воронов, Олександр Нестерчук, Ольга Воронова, Анатолій Гурімський, Дмитро Мушта, Юрій Клименко, Наталія Клименко, Олена Опальнік, Макисм Пугачов, Микола Куций та Микола Діхтяренко.

На зборах, де висували кандидатів на вибори, був присутній і голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Андрій Куча. Націоналіст позитивно відгукнувся про кандидатів у депутати та наголосив на важливості побудови майбутньої команди в раді ОТГ: "Сергій Воронов вже давно показав свою здатність ефективно і відповідально виконувати всі покладені на нього зобов'язання як представник громади у обласній раді, так і на різних керівних посадах, котрі він обіймав впродовж останніх років, зокрема і в Черкаській міській раді. Молодість, шалена енергетика, бажання поліпшувати систему ‒ все це, природно, обумовило висунення цієї кандидатури на посаду голови Кам'янської громади. Звісно, голова громади не зможе ефективно працювати без хорошої команди однодумців. Я впевнений, що наші майбутні депутати-свободівці зможуть йому допомогти розбудувати успішну громаду та підняти її на високий економічний, соціяльний та культурний рівень", ‒ зазначив під час зборів Андрій Куча.

Нагадаємо, вибори голови та депутатів Кам'янської міської ради об'єднаної територіяльної громади відбудуться 29 жовтня.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"